Top 10 Biomülleimer Küche – Kuchyňské kompostéry

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. RED FACTOR

#ad

Bio Mülleimer, 5 Liter, RED FACTOR Deluxe Kompostbehälter Küche Aus Edelstahl Geruchlos, Inklusive Kostenlosen Aktivkohlefiltern Matt Designer

#ad
RED FACTOR #ad - Die einblechformtechnologie stellt sicher, dass keine Schweißarbeiten durchgeführt werden, so dass er absolut rostfrei ist und keine Giftstoffe an den Kompost abgibt. Attraktives design – attraktiv verarbeitet mit einem kuppelförmigen deckel, kann dieser stilvolle Komposter aus Metall direkt auf Ihrer Küchenarbeitsplatte platziert werden, um jederzeit einen einfachen Zugang zu ermöglichen und Ihrer Kücheneinrichtung einen eleganten Look zu verleihen.

100% zufriedenheitsgarantie – enthält hochwertige zweischicht-filtersets, die ihr leben verbessern. Kann leicht mit Seifenwasser gereinigt werden. Ausgestattet mit einem weichen Griff für eine einfache Handhabung. In den bio abfalleimer kippen, der schlechte Gerüche neutralisiert, ohne sich Sorgen wegen übler Gerüche, dass Fliegen und andere Schädlinge angezogen werden. Bei red factor glauben wir an die entwicklung hochwertiger und dennoch erschwinglicher Produkte, kontaktieren Sie uns einfach und wir senden Ihnen eine Rückerstattung oder tauschen den Bioabfall Behälter um.

Wenn sie aus irgendeinem grund mit ihrem kauf nicht zufrieden sind, so dass Sie sich über einen sehr langen Zeitraum keine Gedanken um den Kauf neuer Filter machen zu müssen. Geruchlos – sie können lebensmittelreste wie obst, kaffeesatz, gemüse, um zu verhindern, schädlinge oder fliegen machen zu müssen. Im gegensatz zu anderen behältern ist dieser red Factor Kompostbehälter mit einem zweilagigen Aktivkohlefilter und einem Deckel mit Löchern für eine gute Belüftung ausgestattet, Eierschalen usw.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSP-SMT-5L
ModelkaKCB-SSP-SMT-5L

2. simplehuman

#ad

5 Jahre Garantie, Simplehuman CW1645 4 Liter, Kompost-Caddy, gebürsteter Stahl, Komposteimer für Küche mit Deckel

#ad
simplehuman #ad - Edelstahlreiniger: unsere unsichtbare silber-Ionen-Beschichtung schützt vor Fingerabdrücken und der Verbreitung von Keimen, ohne den natürlichen Glanz des Stahls zu beeinträchtigen. Während der Benutzung halten Magnete den Deckel offen.

Platzsparend und praktisch: unser kompost-caddy hängt ordentlich an der Seite Ihres Abfalleimers und kann bei der Zubereitung von Speisen und beim Aufräumen Ihrer Arbeitsplatte einfach abgenommen werden. Herausnehmbarer inneneimer: der mit griffen versehene Eimer fasst eine große Menge an Lebensmittelabfällen und kann für die Entleerung oder für die Reinigung einfach herausgenommen werden.

Magnetisches andocksystem: es wird seitlich an Ihrem rechteckigen oder schmalen Beutel-Klemmrand befestigt, um den Kompost-Caddy zu fixieren. Minimiert geruchsbildung und hält ungeziefer fern: lebensmittelabfälle sind übelriechend – unser Soft-Seal-Deckel lässt Lebensmittelabfälle atmen, so dass Gerüche minimiert und Ungeziefer wie Fruchtfliegen ferngehalten werden.
Značkasimplehuman #ad
VýrobceSimplehuman #ad
Výška8.5
Délka9.6
Hmotnost3
Šířka5.7
Číslo díluCW1645
ModelkaCW1645
ZárukaKeine Garantie

3. OXO

#ad

OXO GG Easy-CLEAN COMPOST BIN, CHARCOAL, 1. 75 GAL/6. 62 L

#ad
OXO #ad - Hygienický: speciální design zabraňující zápachu udržuje hmyz mimo obsah kbelíku a zabraňuje úniku pachů. Oxo zÁruka: pokud máte problém s vaším produktem oxo, opravíme jej nebo vyměníme.

Praktický: se svým objemem 6, 6 l je odpadkový koš OXO Good Grips perfektně vhodný pro sběr bioodpadu ve větších kuchyních. Chytrý design: díky jedinečné konstrukci není okraj pytle na odpadky zvenku vidět. Efektivní: během zpracování potravin můžete víko zafixovat v otevřené poloze, abyste okamžitě pohodlně hodili do kbelíku. Jsme vděční za příležitost poučit se ze zkušenosti a dělat to lépe. Snadná údržba: hladké vnitřní stěny usnadňují čištění kompostovacího kbelíku.
ZnačkaOXO #ad
VýrobceOXO #ad
Výška7.6
Délka7.75
Hmotnost1.63
Šířka7.3
Číslo dílu13294600UK
Modelka13294600

4. RED FACTOR

#ad

5 litrů, RED FACTOR Prémiová nádoba na komposty do kuchyně z ušlechtilé oceli bez zápachu – bio odpadkový koš – včetně bezplatných filtrů s aktivním uhlím matná měď

#ad
RED FACTOR #ad - Technologie formování plechu zajišťuje, takže je absolutně nerezavějící a nevydává žádné toxické látky do kompostu. Můžete naklápět do bio odpadkového koše, aby se zabránilo přitahování much a jiných škůdců. Vysoce kvalitní konstrukce – tento odpadkový koš red factor byl vyvinut pro zajištění dlouhodobé stability a trvanlivosti a je vyroben z ušlechtilé oceli s dlouhou životností, která je odolná proti rzi, že se neprovádí žádné svařování, prasklinám a odlupování.

U red factor věříme v vývoj vysoce kvalitních a přesto cenově dostupných produktů, kontaktujte nás jednoduše a my vám zašleme vrácení peněz nebo vyměníme nádobu na bioodpad. Snadné použití – pojme 5 litrů zbytků potravin, nabízí dostatek místa pro organický odpad několik dní, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemnými pachy, takže nemusíte denně používat kompostu venku. Na rozdíl od jiných nádob je tato nádoba na komposty red factor vybavena dvouvrstvým filtrem s aktivním uhlím a víkem s otvory pro dobré větrání, kávová sedlina, skořápky atd.

Bez zápachu – zbytky potravin jako ovoce, které neutralizuje špatné pachy, aniž byste si museli dělat starosti s nepříjemným zápachem, zelenina, škůdci nebo mouchami. Atraktivní design – atraktivní zpracování s kopulovitým víkem, lze tento stylový kompostér z kovu umístit přímo na vaši kuchyňskou pracovní desku, aby byl kdykoli snadný přístup a dodal vašemu kuchyňskému zařízení elegantní vzhled. Pokud nejste s nákupem z jakéhokoli důvodu spokojeni, takže si nemusíte dělat starosti s nákupem nových filtrů po velmi dlouhou dobu. Lze snadno čistit mýdlovou vodou.
ZnačkaRED FACTOR #ad
VýrobceRED FACTOR #ad
Výška10.83
Délka8.66
Hmotnost2.2
Šířka7.28
Číslo díluKCB-SSE-CM-5L
ModelkaKCB-SSE-CM-5L

5. MUGYPYR

#ad

Odpadkový koš na pracovní desku, pro vnitřní použití, nádoba s víkem, Malý koš na kompostování do kuchyně, 5 l, kompostér, polypropylen, modrý

#ad
MUGYPYR #ad - Tloušťka dveří: 238, 8 cm, pokud se použije nad dveřní háček. Je malý, spížových dveří, krájíte a krájíte čerstvé potraviny, když vaříte, skříní. Pro zavěšení na dveře s háčky nad dveřmi.

Vytvořte si pohodlí: zavěste jej na dveře skříně, velmi vhodný pro většinu dveří skříní, nemusíte se ohýbat, abyste házeli věci. Rozměry: 19 × 14, 5 × 24, montážní příslušenství 1 háček, 5 cm, objem: 5 l; odpadkový koš se snadno instaluje, 1 lepicí háček a 20 sáčků na odpadky součástí dodávky. Kompostovací nádoba funguje skvěle s opakovaně použitelnými nákupními taškami, obytného vozu, koupelny, vhodná do kuchyně, prádla, atd.

Dva způsoby instalace k zavěšení na každou stěnu pomocí lepicích háčků. Náš kompostér je vybaven uzávěrem proti zápachu, ale také nežádoucí pachy. Dný nepříjemný zápach, takže nejen uzavřete svůj biologicky odbouratelný odpad, žádné pilníky na ovoce – pouze čistá kuchyně zaručena! .
ZnačkaMUGYPYR #ad
VýrobceMUGYPYR #ad
Výška9.53
Délka7.09
Hmotnost1.12
Šířka5.71
Číslo díluTR
ModelkaTR

6. TanteSoe

#ad

Koš na bioodpad teta SOE do kuchyně – 3L Kompostovací koš s víkem na biomodpad – vč. filtru s aktivním uhlím pro neutralizaci zápachu a vnitřní kbelík

#ad
TanteSoe #ad - Kompaktní velikost – s objemem 3 litry zve tato stylová nádoba na bioodpad k deštivému použití v kuchyni. Jedinečný design – tento odpadkový koš se opravdu hodí do každé kuchyně. Díky modernímu nápisu, soustruženým dřevěným držadlům a matně bílému vnějšímu kbelíku je tento bio odpadkový koš stylový a přesto nadčasový! Robustní a dlouhá životnost – vnější kbelík s práškovým nástřikem zdobí robustní vnitřní kbelík, který lze snadno mýt v myčce.

Tak zůstává nádoba vždy nerezavějící a zabezpečená proti vytečení. Praktická sada 4 v 1 – jedinečná nádoba na bioodpad do kuchyně: v naší sadě vše v jednom se nachází stylový venkovní kbelík, vnitřní kbelík a víko s integrovaným a vyměnitelným filtrem s aktivním uhlím.

Neutraizovaný zápach – konečně bez páchnoucího biomodu: aby kuchyňský odpad nezanechal v kuchyni žádné nepříjemné pachy, je víko navíc vybaveno filtrem s aktivním uhlím a silikonovým kroužkem. Tím nabízí koš na kompost tety Soe dostatek místa pro bioodpad během několika dní.
ZnačkaTanteSoe #ad
VýrobceN&F Products #ad
Výška26
Hmotnost1.85
Šířka26

7. YourCasa

#ad

Nádoba na kompost, nádoba na bioodpad, YourCasa® Kuchyňský odpadkový koš – akátové dřevo a ušlechtilá ocel pro každodenní organický odpad – vhodný do myčky nádobí – vyjímatelný odpadkový koš, malý

#ad
YourCasa #ad - Tím se ušetří ruční čištění vysušeného bio odpadu. Kompostér pro bioodpad tak zůstane vždy čistý a hygienický. V otevřených miskách nebo papíru. Víko odpadkového koše může blokovat pachy a současně zajistit, aby se mouchy, hmyz a jiní škůdci nedostali do kompostovatelného odpadu.

Náš stolní odpadkový koš s víkem je vybaven vysoce kvalitní vložkou z ušlechtilé oceli a víkem a lze jej snadno mýt v myčce. Většina biokbelíků není vhodná do myčky. Bez použití plastů! odpadkový koš s víkem je vhodný pro každou pracovní desku a dělá z něj perfektní dekoraci. Vyrobeno z akátového dřeva a kvalitní nerezové oceli.

Díky tomu nabízí kuchyňský kompostér s víkem dostatek místa pro váš bioodpad a je přesto dostatečně malý na to, aby jej mohl postavit na pracovní desku. S nádobou na bioodpad yourcasa do kuchyně můžete svůj odpad rychle a jednoduše oddělit, aniž byste museli brát na sebe zbytečné extra cesty. Naše nádoba má velikost přes 4 l.
ZnačkaYourCasa #ad
VýrobceYourCasa #ad
Výška3.54
Délka12.99
Hmotnost3.92
Šířka7.28
Číslo díluKompost43
Modelka4260746610376

8. Rotho

#ad

Modrá/antracitová, Rotho Albula odpadkový koš 6 l s víkem a uchem do kuchyně, plast PP bez BPA, 6 l 23,5 x 20,0 x 20,8 cm

#ad
Rotho #ad - Prostorově úsporný a praktický: víko lze kompletně otevřít a sklopit dozadu – pohodlné nošení díky popruhům – snadné čištění. Univerzální a modulární: použitelné jednotlivě nebo v sadě – bezpečně stohovatelné i na kbelíky Albula 25 l – krásný design – perfektní pomocník do kuchyně pro vaši pracovní desku.

Rozsah dodávky: 1x bio kbelík z plastu s víkem a nosným popruhem – nádoba modrá horizon modrá, víko a ucho antracit – k dostání v dalších atraktivních barvách. Design orientovaný a udržitelný: kompostový koš s víkem a rukojetí – perfektní pro bio odpad, kávové kapsle, pro uložení tablet na mytí nádobí, jako stolní odpadkový koš – z recyklovaného plastu.

Rozměry: 23, 8 cm d × š × v – objem nádoby na bionádoby: 6 litrů – praktický pomocník pro kuchyňský odpad, biomod, 5 × 20 × 20, kompost a další.
ZnačkaRotho #ad
VýrobceRotho Kunststoff AG #ad
Výška8.19
Délka9.25
Hmotnost0.68
Šířka7.87
Číslo dílu1030306161
Modelka1030306161

9. Joseph Joseph

#ad

4 litry, Joseph Joseph Stack 4 – kbelík na kompost do kuchyně, kámen, odpadkový koš s filtrem zápachu a víkem

#ad
Joseph Joseph #ad - Vyměnitelný filtr zápachu ve víku. Snadno přístupné sklopné víko. Větraná konstrukce snižuje vlhkost a pachy. Otvor pro uchycení uvnitř zajišťuje, že pytel na odpadky neklouže. Polypropylen, sklopný kryt a ucho z ušlechtilé oceli se snadno čistí. Pro dosažení nejlepšího výkonu doporučujeme vyměnit filtr pachů každé 3 měsíce.
ZnačkaJoseph Joseph #ad
VýrobceJoseph Joseph Ltd. #ad
Výška6.34
Délka9.26
Hmotnost1.72
Šířka7.76
Číslo dílu30015
Modelka30015

10. Addis

#ad

Světle šedá, Koš na komposty na potravinový odpad do kuchyně, Addis, kompost Caddy, z recyklovaného plastu

#ad
Addis #ad - Ideální objem 4, 5 l pro každodenní použití v kuchyni. Rozměry Š x h x v: 25 x 18 x 19 cm. Odolná kvalita, snadné čištění. Vyrobeno ze 100% ekologického recyklovaného plastu. Vyrobeno ve velké británii; z trvale recyklovaných pouzder CD s 10letou zárukou Addis.
ZnačkaAddis #ad
VýrobceAddis #ad
Výška7.48
Délka7.28
Šířka9.45
Číslo dílu518384
Modelka518384