Top 10 Glasfaserkabel Lc/apc Auf SC/APC – Optické síťové kabely

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. 10Gtek

#ad

10Gtek LC k LC OM3 Multimode Duplex 1 metr, Aque, LWL optický propojovací kabel Fibre Optic Patch Cable 50/125μm LSZH pro SFP SFP+ vysílač

#ad
10Gtek #ad - Vysoce kvalitní materiály – pvc / vlákno kabel; tlumení vložení vláknité jádro; keramické vajíčka s oxidem zirkoničitým; aramid uvnitř optického kabelu; konektor odolný vůči vysokým teplotám.

Testy spolehlivosti – 100% test tlumení vložení; mmf: vsunutí ≤ 0, 3 dB, ztráta zpětného toku ≥ 35 dB. Shoda s normami - tia/eia 568-c. 3 / 604-10 / 492aaaa, iec60793-2-10 a1b, CE a RoHS. Jeden výrobce - 14 let certifikovaný iso výrobce, propojovací kabel s vlákny, montáž SFP transceiver, konvertor médií a síťový systém. Iroké použití – funguje se všemi značkami multimode-SFP transceiverů a sítí ze skelných vláken.
Značka10Gtek #ad
Výrobce10Gtek #ad
Číslo díluOM3-LC-LC-D1M(1pc)(UK)-G
ModelkaOM3-LC-LC-D1M(1pc)(UK)

2. FLYPROFiber

#ad

FLYPROFiber 5M OM4 LC na LC LWL propojovací kabel | možnosti délky: 0,2 m-100 m, 40 GB/100 GB Duplex LC-LC 50/125 um Multimode LWL kabel LSZH 5 metrů

#ad
FLYPROFiber #ad - M. Ka pásma činí 4700 mhz· km při 850 nm. M. Tento kabel je vhodný pro vnitřní použití, aby splňoval požadavky na kontrolu kvality a tlumení vložení. Nabízíme 5letou záruku, v případě potřeby nás kontaktujte ohledně venkovních kabelů. Pro síťové skříně san, snadnému loupání, u kterých jsou kabely uloženy na malém prostoru. 5m, komerčních atd. Ušetřete náklady na práci a čas při odstraňování problémů s těmito kabely z optických vláken připravených k použití.

Konstrukční design – lszh ekologická bunda; nastavitelné připojovací klipy umožňují individuální přístup k vláknům; ražené a/b štítky na oboustranném klipu a kroužky na plášti označené 1 & 2 označené kroužky na kabátě umožňují rychlou identifikaci Tx a Rx při instalaci a odstraňování problémů; Lešticí UPC a keramické objímky z oxidu zirkoničitého v Japonsku s vysoká absorpce, Nízká ztráta vložení a nízké tlumení zajišťují integritu signálu. 40g bidi sr, 10g sr, instalaci lokalit, dálkových sítích, qsfp+, lokálních sítích, fibre kanálu, datových centrech, om4 lc-lc optický propojovací kabel multimode 40/100gb je určen pro aplikace s vysokou hustotou v gigabitovém ethernetu, SFP+ vysílačích atd.

Flyprofiber se již 15 let soustředí na sklolaminát. Minimální poloměr ohybu 7, jednoduché svařování, odolné proti ohýbání, 5 mm – vysoce hodnocené vlákno a opláštění 50/125 m, zajišťuje nízkou optickou ztrátu a stabilní přenos tlumení vložení ≤ 0, nebo instalace s vysokou hustotou, ztráta zpětného toku ≥ 30 dB. Které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, 3 dB, Ideální např. Maximální přenosová vzdálenost – ethernetová vzdálenost 1 gb 550 metrů při 850 nm; ethernetová vzdálenost 10 gb 400 metrů při 850 nm; 40 gb ethernet vzdálenost 400 metrů při 850 nm; 100 Gb ethernetová vzdálenost 300 metrů při 850 nm.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OM4-LC-LC-DX-5M-LSZH-1pack

3. FLYPROFiber

#ad

FLYPROFiber 1M OS2 LC na LC LWL optický propojovací kabel | možnosti délky: 0,2 m-200 m, 1G/10GB Singlemode Duplex LC-LC 9/125um SMF LWL kabel LSZH 1 metr

#ad
FLYPROFiber #ad - Jádro se skládá z japonské zirkonové práškové keramiky, snadno se stáhne, který je odolný vůči ohybům, malou vloženou ztrátu a nízké tlumení. Každý kabel je v továrně testován, aby splňoval požadavky kontroly kvality a vložené ztráty a poskytl zákazníkům vysoce kvalitní výrobky.

Minimální poloměr ohybu 16 mm, který je 4krát flexibilnější než běžné 50mikrometrové vlákno, nebo pro instalace s vysokou hustotou s kabely, které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, aniž by došlo ke ztrátám způsobeným makrobyohyby. V případě dotazů nás prosím okamžitě kontaktujte. 100% testováno a testováno na ztrátu vložení, bezplatná výměna a bezpodmínečná 90denní záruka vrácení peněz. Ideální pro síťové skříně san, které jsou uloženy v extrémně malém prostoru. Flyprofiber se již 15 let specializuje na technologii skleněných vláken.

Tento lc k lc singlemode duplex os2 vláknový patch kabel pracuje při teplotách od -20 °c do +70 °C. Jsou kompatibilní se všemi standardními přístroji a konektory ze skleněných vláken a hodí se pro použití v interiéru. Propojovací kabel singlemode os2 vlákno je speciálně vyvinuto pro rychlé rychlosti ethernetu, gigabitový ethernet, 5letá záruka, instalace na místě, robustní konstrukce, Fiber Channel, ztráta vložení ≤ 0, rozsáhlé dopravní sítě, komerční aplikace atd. Disponujeme také profesionálním týmem zákaznické podpory.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OS2-LCU-LCU-DX-1M-LSZH-1pack

4. FLYPROFiber

#ad

10 GB Duplex LC-LC 50/125 um Multimode LWL kabel LSZH 0,5 metru, FLYPROFiber 0,5M OM3 LC na LC LWL propojovací kabel | možnosti délky: 0,2 m-100 m

#ad
FLYPROFiber #ad - Maximální přenosová vzdálenost – 1 gb ethernetová vzdálenost 550 metrů při 850 nm; 10 gb ethernetová vzdálenost 300 metrů při 850 nm; 40 gb ethernet vzdálenost 300 metrů při 850/nm; 100 Gb ethernetová vzdálenost 200 metrů při 850 nm. Thernet-připojení a je preferovanou specifikací optických vláken pro připojení 10G Ethernet.

M. Každý kabel je v továrně testován, aby splňoval požadavky na kontrolu kvality a tlumení vložení. 0, 10g rm-, komerčních atd. Minimální poloměr ohybu 7, ztráta zpětného toku ≥ 30 db. Snadnému loupání, ideální např. Ka pásma činí 2000 mhz· km při 850 nm. Flyprofiber se již 15 let soustředí na sklolaminát. Konstrukční design – lszh ekologická bunda; nastavitelné připojovací klipy umožňují individuální přístup k vláknům; ražené a/b štítky na oboustranném klipu a kroužky na plášti označené 1 & 2 označené kroužky na kabátě umožňují rychlou identifikaci Tx a Rx při instalaci a odstraňování problémů; Lešticí UPC a keramické objímky z oxidu zirkoničitého v Japonsku s vysoká absorpce, Nízká ztráta vložení a nízké tlumení zajišťují integritu signálu.

Pro síťové skříně san, které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, odolné proti ohýbání, 5 mm – vysoce hodnocené vlákno a opláštění 50/125 m, nebo instalace s vysokou hustotou, 3 dB, zajišťuje nízkou optickou ztrátu a stabilní přenos tlumení vložení ≤ 0, jednoduché svařování, u kterých jsou kabely uloženy na malém prostoru. Nabízíme 5letou záruku, bezplatnou výměnu a bezpodmínečnou 90denní záruku vrácení peněz. Pro 10g/40g/100g -Every atd.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OM3-LC-LC-DX-0.5M-LSZH-1pack

5. FLYPROFiber

#ad

40 GB/100 GB Duplex LC-LC 50/125 um Multimode LWL kabel LSZH 0,5 metru, FLYPROFiber 0,5M OM4 LC na LC LWL propojovací kabel | možnosti délky: 0,2 m-100 m

#ad
FLYPROFiber #ad - Vysoce kvalitní upc politura a keramické objímky z oxidu zirkoničitého v Japonsku s vysokou absorpcí zpětného toku, nízkou ztrátou vložení a tlumením zajišťují přesné vyrovnání integrity signálu. Flyprofiber se již 15 let specializuje na technologii skleněných vláken. Ka pásma činí 2000 mhz· km @850 nm. 0, 10g sr, 5 m, instalacích na místě, rozsáhlých dopravních sítích, komerčních aplikacích atd.

Disponujeme také profesionálním týmem zákaznické podpory. Ideální pro síťové skříně san, 5 mm – vysoce kvalitní 50/125 µm skleněná vlákna a plášť, 3 db, nebo pro instalace s vysokou hustotou s kabely, zajišťuje nízkou optickou ztrátu a stabilní přenos ztráta vložení ≤ 0, snadné svařování, které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, které jsou uloženy v extrémně malém prostoru. Design – ekologické opláštění lszh; nastavitelné konektory pro individuální přístup k vláknům; ražené a/b polohové štítky na oboustranném klipu a značkovacím kroužku umožňují rychlou identifikaci Tx a Rx při instalaci, testování a odstraňování chyb.

Maximální přenosová vzdálenost – 1gb ethernetová trasa 550 metrů při 850 nm; ethernetová vzdálenost 10 gb 300 metrů při 850 nm; ethernet 40 Gb 300 metrů při 850/nm; ethernetová trasa 100 Gb 200 metrů při 850 nm. Pro připojení 10g/40g/100g ethernet a je preferovanou specifikací optických vláken pro aplikace 40G/100G. Každý kabel je v továrně testován, aby splňoval požadavky na kvalitu a vstupní ztráty a poskytoval zákazníkům vysoce kvalitní výrobky. Minimální poloměr ohybu 7, snadno se stáhne, který je odolný vůči ohybu, ztráta zpětného toku ≥ 30 db.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OM4-LC-LC-DX-0.5M-LSZH-1pack

6. FLYPROFiber

#ad

FLYPROFiber Propojovací kabel 5M OM5 LC na LC | možnosti délky: 0,2 m-20m, 40 GB/100 GB Duplex LC-LC 50/125 um Multimode optický kabel LSZH 5 metrů

#ad
FLYPROFiber #ad - Ideální pro síťové skříně san, 5 mm – vysoce kvalitní 50/125 µm skleněná vlákna a plášť, nebo pro instalace s vysokou hustotou s kabely, které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, který je odolný vůči ohybu, 3 dB, zajišťuje nízkou optickou ztrátu a stabilní přenos ztráta vložení ≤ 0, které jsou uloženy v extrémně malém prostoru.

Optické vlákno om5 umožňuje rozšířené přenosové vzdálenosti a podporuje SWDM pro více vlnových délek přes jeden kanál. Vysoce kvalitní upc politura a keramické objímky z oxidu zirkoničitého v Japonsku s vysokou absorpcí zpětného toku, nízkou ztrátou vložení a tlumením zajišťují přesné vyrovnání integrity signálu. Minimální poloměr ohybu 7, snadné svařování, snadno se stáhne, ztráta zpětného toku ≥ 30 db. Design – ekologické opláštění lszh; nastavitelné konektory pro individuální přístup k vláknům; ražené a/b polohové štítky na oboustranném klipu a značkovacím kroužku umožňují rychlou identifikaci Tx a Rx při instalaci, testování a odstraňování chyb.

Každý kabel je v továrně testován, aby splňoval požadavky na kvalitu a vstupní ztráty a poskytoval zákazníkům vysoce kvalitní výrobky. Zvýšená šířka pásma s menším počtem skleněných vláken. Flyprofiber se již 15 let specializuje na technologii skleněných vláken. 5m, om5 lc-lc fiber optický propojovací kabel multimode 40/100gb – budoucnost zabezpečená pro 200/400 gigabitové sítě, zpětně kompatibilní s 10/40/100 gigabitovým ethernetem. Maximální přenosová vzdálenost – 40 gb ethernetová trasa 440 metrů při 850 nm; ethernetová vzdálenost 100 gb 300 metrů při 850 nm.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OM5-LC-LC-DX-5M-LSZH-1pack

7. FLYPROFiber

#ad

FLYPROFiber 4M OM4 LC na LC LWL propojovací kabel | možnosti délky: 0,2 m-100 m, 40GB/100GB Duplex LC-LC 50/125um Multimode LWL kabel LSZH 4 metry

#ad
FLYPROFiber #ad - Disponujeme také profesionálním týmem zákaznické podpory. V případě dotazů nás prosím okamžitě kontaktujte. Vysoce kvalitní upc politura a keramické objímky z oxidu zirkoničitého v Japonsku s vysokou absorpcí zpětného toku, nízkou ztrátou vložení a tlumením zajišťují přesné vyrovnání integrity signálu. Každý kabel je v továrně testován, aby splňoval požadavky na kvalitu a vstupní ztráty a poskytoval zákazníkům vysoce kvalitní výrobky.

Flyprofiber se již 15 let specializuje na technologii skleněných vláken. Ideální pro síťové skříně san, 5 mm – vysoce kvalitní 50/125 µm skleněná vlákna a plášť, které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, 3 db, který je odolný vůči ohybu, nebo pro instalace s vysokou hustotou s kabely, zajišťuje nízkou optickou ztrátu a stabilní přenos ztráta vložení ≤ 0, snadné svařování, snadno se stáhne, které jsou uloženy v extrémně malém prostoru. Pro připojení 10g/40g/100g ethernet a je preferovanou specifikací optických vláken pro aplikace 40G/100G.

Design – ekologické opláštění lszh; nastavitelné konektory pro individuální přístup k vláknům; ražené a/b polohové štítky na oboustranném klipu a značkovacím kroužku umožňují rychlou identifikaci Tx a Rx při instalaci, testování a odstraňování chyb. A je ideální pro připojení 40g bidi sr, 10g sr, lokálních sítích, SFP +. Transceivery atd. Minimální poloměr ohybu 7, ztráta zpětného toku ≥ 30 db. Maximální přenosová vzdálenost – 1gb ethernetová trasa 550 metrů při 850 nm; ethernetová vzdálenost 10 gb 300 metrů při 850 nm; ethernet 40 Gb 300 metrů při 850/nm; ethernetová trasa 100 Gb 200 metrů při 850 nm.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OM4-LC-LC-DX-4M-LSZH-1pack

8. FLYPROFiber

#ad

FLYPROFiber 4M OS2 LC na LC LWL propojovací kabel | možnosti délky: 0,2 m-200 m, 1G/10GB Singlemode Duplex LC-LC 9/125um SMF LWL kabel LSZH 4 metry

#ad
FLYPROFiber #ad - Pokud potřebujete sklolaminát venku, zašlete nám e-mail. Kompatibilní se všemi standardními přístroji a konektory z optických vláken. Vysoce hodnocené os2 9/125μm vlákno a opláštění, že japonsko dováží práškovou keramiku z oxidu zirkoničitého, jednoduché svařování, zajišťuje nízkou optickou ztrátu a stabilní přenos.

Minimální průměr ohybu 15 mm, bez zavádění makroztrát ohýbání; ideální pro síťové skříně san, které vyžadují 20 nebo více ohybů ve skříni, který je 4x flexibilnější než standardní kabel s 50 mikronovými vlákny, nebo instalace s vysokou hustotou, u kterých jsou kabely uloženy na extrémně malém prostoru. Lc-lc, délka 0, duplexní, 2 m, os2 single mode fiber mmf, 1 balení. Duplexní připojení os2 9/125μm, trvanlivá konstrukce, tlumení vložení≤0, lokální sítě, místní instalace, velké dopravní sítě, datová centra, ztráta zpětného toku ≥ 50 db.100% testováno a testováno na tlumení vložení, 5letá záruka, Fibre Channel, bezplatná výměna a bezpodmínečná 90denní záruka vrácení peněz.

Flyprofiber focus on fiber optics již 15 let. Tyto propojovací kabely lc-to-lc single mode s duplexním os2 vlákny pracují při -20 °c až +70 ° c. Patchkabel singlemode os2 optické vlákno bylo vyvinuto speciálně pro Fast Ethernet, 3 dB, gigabitové ethernetové rychlosti, komerční sítě atd. Jádro spočívá v tom, které je odolné vůči ohybu, jednoduché odlupování, která nabízí vysokou absorpci zpětného toku, nízkou ztrátu vložení a nízké tlumení.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluDE#OS2-LCU-LCU-DX-4M-LSZH-1pack

9. FLYPROFiber

#ad

FLYPROFiber 1 m OS2 SC/APC na SC/APC optický kabel, možnost délky: 0,5 m-20 m, Single Mode propojovací kabel z optických vláken, žlutá, LSZH OD-2,0 mm, 1 m, 9/125um OS1/OS2 kompatibilní, Simplex

#ad
FLYPROFiber #ad - Flyprofiber se již 15 let zaměřuje na sklolaminát. Robustní a spolehlivá konstrukce: s lszh low smoke zero halogen opláštěním nabízí tento kabel vylepšenou ochranu proti korozi, vlhkosti a vysokým teplotám, díky čemuž je vhodný jak pro vnitřní tak i venkovní instalace.

Každý kabel je testován v továrně, aby splňoval požadavky na kontrolu kvality a tlumení vložení a poskytl zákazníkům vysoce kvalitní výrobky. Snadná instalace a všestranné použití: s délkou 0, 5 m a vnějším průměrem 2, včetně datových center, 0 mm je tento propojovací kabel z optických vláken kompaktní a snadno se instaluje. Přesné a bezpečné spojení: tento propojovací kabel je vybaven konektory SC/APC zaručuje přesné a bezpečné spojení, minimalizuje ztrátu signálu a zajišťuje optimální výkon.

Máme také profesionální tým zákaznických služeb. Tento kabel byl vyvinut pro vysokorychlostní sítě a podporuje aplikace s 10GBASE-L 1310 nm a 10GBASE-E 1550 nm a nabízí bleskové přenosové rychlosti a bezproblémovou konektivitu. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás prosím okamžitě. Efektivní optický propojovací kabel: 1 m os2 sc/apc na sc/apc lwl patch kabel, singlemode 9/125 μm. Je perfektní pro různé aplikace, LAN a komerčních nastavení.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluOS2-SCA-SCA-SX-1M-LSZH-1pack
ModelkaOS2-SCA-SCA-SX-1M-LSZH-1pack

10. FLYPROFiber

#ad

LSZH OD 2,0 mm, 0,5 m, propojovací kabel, FLYPROFiber SC/APC na SC/APC internetový kabel z optických vláken, 9/125um OS1/OS2 kompatibilní, možnost délky: 0,5 m-20 m, žlutá, Simplex

#ad
FLYPROFiber #ad - Máme také profesionální tým zákaznických služeb. Snadná instalace a všestranné použití: s délkou 0, 0 mm je tento propojovací kabel z optických vláken kompaktní a snadno se instaluje. Tento kabel byl vyvinut pro vysokorychlostní sítě a podporuje aplikace s 10GBASE-L 1310 nm a 10GBASE-E 1550 nm a nabízí bleskové přenosové rychlosti a bezproblémovou konektivitu.

Robustní a spolehlivá konstrukce: s lszh low smoke zero halogen opláštěním nabízí tento kabel vylepšenou ochranu proti korozi, vlhkosti a vysokým teplotám, díky čemuž je vhodný jak pro vnitřní tak i venkovní instalace. Flyprofiber se již 15 let zaměřuje na sklolaminát. Pokud máte dotazy, kontaktujte nás prosím okamžitě. Je perfektní pro různé aplikace, 5 m a vnějším průměrem 2, včetně datových center, LAN a komerčních nastavení.

Každý kabel je testován v továrně, aby splňoval požadavky na kontrolu kvality a tlumení vložení a poskytl zákazníkům vysoce kvalitní výrobky. Přesné a bezpečné spojení: tento propojovací kabel je vybaven konektory SC/APC zaručuje přesné a bezpečné spojení, minimalizuje ztrátu signálu a zajišťuje optimální výkon. Efektivní optický propojovací kabel: 0, 5 m os2 sc/apc na sc/apc lwl propojovací kabel, singlemode 9/125 μm.
ZnačkaFLYPROFiber #ad
VýrobceFLYPROFiber #ad
Číslo díluOS2-SCA-SCA-SX-0.5M-LSZH-1pack
ModelkaOS2-SCA-SCA-SX-0.5M-LSZH-1pack