Top 10 Putzplan Für Den Haushalt – Diáře a plánovací zápisníky

Jako spolupracovník Amazon vydělávám z kvalifikovaných nákupů.

1. Häfft

#ad

Paper&you® týdenní plánovací kalendář blok A4 bez pevného data duha 50 listů | diář se seznamem úkolů, velké pole pro poznámky a další | neutrální vůči klimatu a udržitelný, nákupní seznam

#ad
Häfft #ad - Na zadní straně – už dnes už máte dost pití? už jste šli dost kroků? sledovač stanoviště pomáhá při zvyknutí si na nové rituály. Dobrá nálada díky týdnu – týdenní plánovací kalendář/stolní kalendář/psací podložka od Häfft-Verlag v motivujícím duhovém designu s 50 listy k odtrhávání a mnoha užitečnými doplňkovými funkcemi pro všední den.

Kromě toho: pole na poznámky s bodovým skenerem, seznam úkolů a nákupní seznam k odříznutí. Praktický formát – din a4 21 × 29, 7 cm, tak se na něj hodí nejdůležitější a více! Zadní strana bloku je zesílena kartonem. Udržitelný a klimatický provoz – plánování tolik, kolik chcete, a to s dobrým svědomím: pro životní prostředí je náš prémiový papír 100 g/m² z odpovědných zdrojů, certifikát FSC a potištěn neutrálně klimaticky neutrálně.

A samozřejmě: místo pro kalendářní týden + datum. Na přední straně – každý pracovní den je rozdělen na dopoledne, odpoledne a večer, tři týdenní cíle k zápisu a několik řádků pro zvláštnosti týdne a seznam kontaktů.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.24
Délka11.69
Hmotnost0.77
Šířka8.27
Číslo dílu8264-6 sku

2. Häfft

#ad

Velkým polem pro poznámky a mnoho dalšího – od Trendstuff by Häfft | neutrální pro, nákupní seznam, Týdenní plánovací kalendář blok A4 bez pevného data kaktusy 50 listů | diář se seznamem úkolů

#ad
Häfft #ad - A samozřejmě: místo pro kalendářní týden + datum. Kromě toho: pole na poznámky s bodovým skenerem, seznam úkolů a nákupní seznam k odříznutí. Na přední straně – každý pracovní den je rozdělen na dopoledne, odpoledne a večer, tři týdenní cíle k zápisu a několik řádků pro zvláštnosti týdne a seznam kontaktů.

Praktický formát – din a4 29, 7 × 21 cm, tak se na něj hodí to nejdůležitější – a více! Zadní strana bloku je zesílena kartonem. Dobrá nálada po celý týden – týdenní plánovač/stolní kalendář/psací podložka v roztomilém kaktusovém designu s 50 listy na odtrhávání a mnoha užitečnými doplňkovými funkcemi pro každodenní nošení.

Udržitelný a klimatický provoz – plánování tolik, kolik chcete, a to s dobrým svědomím: pro životní prostředí je náš prémiový papír 100 g/m² z odpovědných zdrojů, certifikace FSC a potištěn neutrálně klimatem. Na zadní straně – už dnes už máte dost pití? už jste šli dost kroků? sledovač stanoviště pomáhá při zvyknutí si na nové rituály.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.28
Délka11.69
Hmotnost0.78
Šířka8.27
Číslo dílu4971-7 gp

3. BIROYAL

#ad

Termínový diář, školu,, Hard Cover denní plánování pro kancelář, 120 stran 148 x 210 mm, poznámkový blok, poznámkový blok se seznamem úkolů, Biroyal Denní plánovač nedatovaný, spirálový blok

#ad
BIROYAL #ad - Silný prémiový papír minimalizuje únik inkoustu a nabízí příjemný pocit při psaní. S naším denním plánovačem můžete efektivněji spravovat svůj čas a vést dobře organizovaný život. S nedatovaným plánovačem úkolů můžete plánovat až 120 dní a kultivovat nové plánovací návyky, takže můžete začít přesně tam, a žádná data nebo stránky, kde jste skončili.

Je jedno, abyste zůstali organizovaní a produktivní. Nejsou zde žádné zbytečné úseky, abyste dosáhli změny ve svém životě. 100% záruka spokojenosti – snažíme se nabízet výrobky, které uspokojí naše zákazníky, proto máme na výrobním procesu velmi přísné požadavky. Praktická velikost – náš denní plánovací kalendář má rozměry 148 x 210 mm a nabízí 60 listů 120 stran, dostatek místa pro vaše každodenní plánování a termíny. Uspořádá váš život – náš denní plánovací kalendář vám pomůže zůstat organizovaný a užívat si více volného času.

Robustní tvrdý kryt chrání plánovač spolehlivě. Překrásný abstraktní design listů – náš denní plánovací kalendář má atraktivní abstraktní design listů, 4 zlaté rohy a zelený gumový pásek. Díky praktickému formátu je plánovač perfektním společníkem do práce, školy, kde jste, máte svůj plánovač vždy s sebou, domova nebo na cesty. Bez ohledu na dobu nákupu a dobu použití produktu vám nabízíme bezpodmínečné vrácení.
ZnačkaBIROYAL #ad
VýrobceBIROYAL #ad
Číslo dílu6904

4. blaash

#ad

Blaash® Týdenní plánovací blok DIN A4 bez pevného data | 50 stran plánovač s týdenním přehledem, poznámek a nápadů | optimální organizace a motivace v každodenním životě | Clean, seznamy úkolů

#ad
blaash #ad - Náš blaash slibuje; pokud se ti z jakéhokoli důvodu týdenní plánovací kalendář nesplní nebo se vám nelíbí, dostanete do 60 dnů bez problémů peníze zpět. Motivuje týdenní plánování – ať už důležité úkoly, spontánní poznámky nebo dlouhodobé připomínky: v praktických textových polích si všimněte všech svých úkolů a termínů a buďte strukturovaní a motivováni týdnem.

Praktický formát – plánovač din a4 21, 7 cm se výborně hodí k nošení. Navrženo a vyrobeno – z důvodu životního prostředí byl plánovač úkolů vytištěn na kvalitním prémiovém papíru 90 g/m² z odpovědných zdrojů v Německu.

Ideálně použitelné na psacím stole v kanceláři, 0 × 29, ve škole nebo na univerzitě – tak budou vaše úkoly a poznámky vždy k dispozici. Tak můžete plánovat s dobrým svědomím. Uspořádejte si své úkoly, pochůzky nebo spontánní nápady, schůzky, aby nic nezůstalo ležet. Vše na první pohled – týdenní plánovací kalendář s 50 stranami, které díky lepicí vazbě zajišťují snadné odtržení.
Značkablaash #ad
VýrobceRB Produkte GmbH #ad
Výška0.28
Délka11.69
Hmotnost0.73
Šířka8.27
Číslo díluWPA4fL
ModelkaWPA4fL

5. younikat

#ad

Younikat Plán hodin jednorožce se samolepicí zadní stranou v růžové I DIN A4 I k začátku školního roku I pro dívky I samolepicí omyvatelný přepisovatelný I dv_516

#ad
younikat #ad - Digitální tisk s bílou deskou a samolepicí zadní stranou. Naše produkty younikat jsou vyrobeny z kvalitních materiálů. Vyrobeno v Německu. 1 rozvrh hodin ve formátu din a4 210 x 297 mm, včetně tužky. Přepisovatelné: pomocí permanentního značkovače zadejte přihrádky a časy a v případě potřeby opět setřete. Permanentně drží na hladkém povrchu.
Značkayounikat #ad
Výrobceeasydruck24de #ad
Číslo díludv_516
Modelkade-2893

6. PICTALOO

#ad

Plánovač ToDo pro větší organizaci, 50 listů, denní plánovací kalendář, prios a sledování stanovišť, poznámkový blok, Blok na seznam úkolů A5, denní plánovací kalendář bez data – vč. časového plánu

#ad
PICTALOO #ad - Udržitelná a klimaticky neutrální: špičková kvalita tisku na kvalitním papíru 80 g/m² s pečetí PEFC, ve formátu DIN A5 14, 8 x 21 cm, navrženo a vytištěno v Německu.

Jednoduše organizovaný: denní plánovač pictaloo vám pomůže přehledně uspořádat vaše termíny, méně stresu, úkoly a priority – méně chaosu, více zábavy. Všestranný: ať už pro studium, školu, kancelář, domácnost nebo plánování volného času – praktický nedatovaný plánovač Vás podpoří každý den při dosahování vašich cílů. Stylový: jednoduchý, ale moderní design se hodí jak na psací stůl v kanceláři, tak i do přednáškové místnosti Vaší univerzity – ať už v růžové nebo modré barvě se rozhodnete.

Užitečné prvky: každý list vám nabízí vedle plánovače 7-20 hodin místo pro vaše top 3 prios dne, celý seznam úkolů a sledování stanovišť pro pití a malé přestávky.
ZnačkaPICTALOO #ad
VýrobcePICTALOO #ad
Číslo dílu0030

7. Häfft

#ad

Sada 2 kusů: A5 seznamy úkolů blok a týdenní plánovací kalendář od Trendstuff by Häfft květiny | 2 x 50 stran – vč. místa pro poznámky na přední a zadní straně!

#ad
Häfft #ad - Praktický formát – din a5 21 x 14, 5 cm ideální pro připnutí na stěnu nebo do chladničky, do batohu, kabelky nebo psacího stolu. VÍce je vÍce – extra silný prémiový papír 100 g/m² = o 20 % silnější než jiné bloky na úkoly + díky láskyplně vytvořeným květinovým potiskům lze listy kromě toho používat i pro scrapbooking nebo kutilství.

Udržitelné a klimatické neutrální – plánování, kolik chcete, a to s dobrým svědomím: z důvodu životního prostředí je náš papír z odpovědných zdrojů, certifikovaný FSC a vytištěn neutrálně klimatem. Zapomněli jste na včera – ať už plánujete svůj týden, děláte si poznámky, zapisujete nápady a myšlenky nebo děláte seznam úkolů – s těmito dvěma bloky je zapomenutí včera.

Zcela krásně organizovaná – sada bloků a5 se dvěma stylovými bloky: blok s 50 seznamy, s vestavěným poznámkovým blokem na zadní straně a hezký týdenní plánovací kalendář na 50 týdnů s mnoha doplňky.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.59
Délka8.27
Hmotnost0.75
Šířka5.83
Číslo dílu4264-8

8. Häfft

#ad

Paper&you® A5 denní plánovací blok kaktusy, denní highligt a další | udržitelný a klimaticky neutrální, prios, časový plán, 50 listů | denní plánovač se seznamem úkolů

#ad
Häfft #ad - Kromě toho: velké pole na poznámky s tečkovanou linií pro volné popisování a čmárání. Praktický formát – din a5 21 x 14, 8 cm pro batoh nebo kabelku. Na zadní straně – pole pro odškrtnutí pro všechny, u kterých se chcete znovu ohlásit – ať už telefonicky nebo zprávou.

Udržitelný a klimatický provoz – plánování s dobrým svědomím: pro životní prostředí je náš vysoce kvalitní 100g/m² prémiový papír z odpovědných zdrojů, certifikovaný FSC a potištěn neutrálně klimatem. Top organizovaný den za dnem – blok od nakladatelství häfft-verlag s 50 listy k odtrhávání, do kanceláře, ideální pro plánování rušných dnů, školy, studia a do domácnosti.

Tak projdete pozitivně a motivujete celý den! Díky roztomilému designu se k němu hodí všude. Na přední straně – časový plán na jeden den od 6 do 20 hodin, k tomu tři pole pro úkoly s Prio, speciální seznam úkolů, sledovač stanoviště pro pití, volné pole pro krásné události podporuje pozitivní myšlení.
ZnačkaHäfft #ad
VýrobceHäfft-Verlag #ad
Výška0.28
Délka8.27
Hmotnost0.39
Šířka5.83
Číslo dílu8210-9 sku

9. blaash

#ad

Blaash® Týdenní plánovací blok DIN A4 bez pevného data | 50 stran plánovač s týdenním přehledem a sledováním stanovišť pro schůzky, úkoly a poznámky | organizace a motivace v každodenním životě |

#ad
blaash #ad - Ideálně použitelné na psacím stole v kanceláři, ve škole nebo na univerzitě – tak budou vaše úkoly a poznámky vždy k dispozici. Motivuje týdenní plánování – ať už důležité úkoly, spontánní poznámky nebo dlouhodobé připomínky: v praktických textových polích si všimněte všech svých úkolů a termínů a buďte strukturovaní a motivováni týdnem.

Praktický formát – plánovač din a4 21, 0 × 29, 7 cm se výborně hodí k nošení. Vše na první pohled – týdenní plánovací kalendář s 50 stranami, pochůzky nebo spontánní nápady, schůzky, které díky lepicí vazbě zajišťují snadné odtržení. Náš blaash slibuje; pokud se ti z jakéhokoli důvodu týdenní plánovací kalendář nesplní nebo se vám nelíbí, dostanete do 60 dnů bez problémů peníze zpět.

Navrženo a vyrobeno – z důvodu životního prostředí byl plánovač úkolů vytištěn na kvalitním prémiovém papíru 90 g/m² z odpovědných zdrojů v Německu. Uspořádejte si své úkoly, aby nic nezůstalo ležet. Tak můžete plánovat s dobrým svědomím.
Značkablaash #ad
VýrobceRB Produkte GmbH #ad
Výška0.16
Délka8.27
Hmotnost0.71
Šířka11.69
Číslo díluAndi-169
ModelkaAndi-169

10. DESIGN WUNDER

#ad

DESIGN WUNDER® Rozpočet pro vlastní psaní A4 70 listů, rodinný plánovač s úkoly rozpočet – týdenní plánovací kalendář A4 jako plán úklidu pro rodiny rodinný organizér

#ad
DESIGN WUNDER #ad - Silný papír a silná zadní strana zajišťují dostatečnou stabilitu. Individuální plánovač rozpočtu – s rozpočtem pro vlastní psaní od DESIGN WUNDER získáte vy a vaše rodina více organizace do domácnosti a jasnou strukturu.

Vyrobeno v německu – rozpočet pro vlastní psaní od firmy deSIGN WUNDER byl navržen s láskou k detailu a vyroben v malé rodinné tiskárně ve Schwarzwaldu. Rozsáhlá a spousta místa – s plánovačem domácnosti od design wunder máte 70 stran pro organizaci své domácnosti. Už nikdy nezapomenete na úkoly – díky plánovači domácnosti každý člen rodiny vždy ví, co kdy má dělat – tak zůstane více času na důležité věci v životě. Praktické a promyšlené – důležité úkoly lze v týdenním plánovacím kalendáři rychle zapsat a přiřadit do podkategorie – bez chaosu a lístečků.
ZnačkaDESIGN WUNDER #ad
VýrobceDESIGN WUNDER #ad
Hmotnost0.9
Číslo díluHP_01
ModelkaHP_01